Akrobatikus rock'n'roll: magyar bajnoki eredmények
Pécsen nyolc kategóriában avattak magyar bajnokot akrobatikus rock'n'roll-ban a hétvégén: a felnőttek között párosban, míg az utánpótlás korosztályokban formációban. A baranyai megyeszékhelyen a közönség láthatta a világbajnok és világkupa győztes Party girls csapatát is, akik természetesen a magyar bajnoki címet is megszerezték.
Az akrobatikus rock'n'roll magyar bajnokság "második felvonását" szombaton rendezik meg Hevesen.
Felnőtt 'C' kategória (13 induló):
1. Visnyovszky Gergő, Hegedűs Fanni
2. Brezóczki Mihály, Brezóczki Bernadett
3. Horváth Kristóf, Jakab Rebeka
4. Tálas Marcell, Koleszár Viktória
5. Poór András, Görbe Anita
6. Szabó Mátyás, Takács Beatrix
7. Lakics Zoltán, Poór Melánia
Felnőtt 'B' kategória (5):
1. Ábrahám Dániel, Harangozó Boglárka
2. Balázs Ágoston, Balázs Helga
3. Horváth András, Farkas Viktória
4. Tóth Róbert, Kispál Luca
5. Alaksza Ádám, Farkas Dorottya
Children kisformáció (15):
1. Magi-X - Rock And Magic, Budapest
2. Jolly Joker - Masters, Budapest
3. Jégkirálynők - Kenguru, Debrecen
4. Shake-R - Masters, Budapest
5. CANDY GIRLS - Dinamik, Ajka
6. POPCORN - Főnix, Székesfehérvár
7. Next - Négy Muskétás, Budapest
Serdülő kisformáció (9):
1. VIP! - Négy Muskétás, Budapest
2. Groovy Girls - Musztáng, Budapest
3. Honey Girls - Rock And Magic, Budapest
4. CELLI MANÓK - Rocky-Dilly, Celldömölk
5. Bueno - DancEarth, Szigetszentmiklós
6. ICE! - Négy Muskétás, Budapest
7. Csillám-Rock - Kenguru, Debrecen
Junior kisformáció (15):
1. Rakéták - Masters, Budapest
2. Infinity - Rock And Magic, Budapest
3. Gengszterek - Holiday, Budapest
4. Bonbonok - Rockin Board, Budapest
5. ANGEL SMILE - Főnix, Székesfehérvár
6. Rocky Láz - Masters, Budapest
7. PÁRDUC ROCK - Acro Dance, Balatonfüred
Children nagyformáció (12):
1. Zűrmanók - Masters, Budapest
2. Gold Girls - Rock And Magic, Budapest
3. Chirio - Rock And Magic, Budapest
4. Habcsók - Rockin Board, Budapest
5. Speed Up Girls - Rock And Magic, Budapest
6. Minimiss - Musztáng, Budapest
7. KÉK VILLÁM - Dinamik, Ajka
Serdülő nagyformáció (4):
1. Superock - Musztáng, Budapest
2. Mylady - Rock And Magic, Budapest
3. Nutty Girls - DancEarth, Szigetszentmiklós
4. MEGAROCK - Acro Dance, Balatonfüred
Junior nagyformáció (8):
1. Party Girls - Rock And Magic, Budapest
2. Dolce Vita - Masters, Budapest
3. HIGH FIVE - Acro Dance, Balatonfüred
4. Syluette - Rockin Board - Négy Muskétás
5. Szobrock - Kenguru, Debrecen
6. Fifth Avenue - Masters, Budapest
(Forrás: MTáSZ; Fotó: Rock and Magic SE - Facebook)