XXI. Zánkai Táncfesztivál - forgatókönyv, 3. nap
2015. augusztus 24-26. között rendezi meg a Modern SE Zánkán a XXI. Zánkai Táncfesztivált, amelynek harmadik versenynapjára 20 kategóriában 257 nevezés érkezett. A szerdai, utolsó versenynapon a junior I., a junior II. és az ifjúsági korosztály párosai lépnek parkettre, a részletes forgatókönyv lentebb olvasható.
A verseny helyszíne: Erzsébet Üdülőközpont és tábor - Zánka
2015. augusztus 26. szerda
8:00 Helyszíni regisztráció kezdete
8:45-9:45 Parkettpróba
Helyszíni nevezés zárása:
9:15 I. Blokk párosainak
10:30 II. Blokk résztvevőinek
13:00 III. Blokk kettőseinek
14:00 IV. Blokk indulóinak
16:00 V. Blokk versenyzőinek
17:30 VI. párosainak
I. Blokk
10:00 Bevonulás
10:15
- Junior I. E Standard Elődöntő
- Junior I. D Standard Elődöntő
- Junior I. E Standard Középdöntő
- Junior I. D Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Standard DÖNTŐ
- Junior I. C Standard DÖNTŐ
11:05 Eredményhirdetés
II. Blokk
11:25 Bevonulás
11:30
- Junior II. E Standard Elődöntő
- Junior II. D Standard Elődöntő
- Junior II. E Standard Középdöntő
- Junior II. D Standard Középdöntő
- Junior II. E Standard DÖNTŐ
- Junior II. D Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Standard DÖNTŐ
12:40 Eredményhirdetés
Parkettpróba
III. Blokk
14:00 Bevonulás
14:10
- Junior I. E Latin Elődöntő
- Junior I. D Latin Elődöntő
- Junior I. E Latin Középdöntő
- Junior I. D Latin DÖNTŐ
- Junior I. E Latin DÖNTŐ
- Junior I. C Latin DÖNTŐ
15:00 Eredményhirdetés
IV. Blokk
15:20 Bevonulás
15:25
- Junior II. E Latin Elődöntő
- Junior II. D Latin Elődöntő
- Junior II. E Latin Középdöntő
- Junior II. D Latin Középdöntő
- Junior II. E Latin DÖNTŐ
- Junior II. D Latin DÖNTŐ
- Junior II. C Latin DÖNTŐ
16:35 eredményhirdetés
Parkettpróba
V. Blokk
17:05 Bevonulás
17:10
- Ifjúsági D Standard Elődöntő
- Ifjúsági E Standard Elődöntő
- Ifjúsági D Standard Középdöntő
- Ifjúsági E Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
18:10 Eredményhirdetés
VI. Blokk
18:50 Bevonulás
19:00
- Ifjúsági D Latin Selejtező
- Ifjúsági E Latin Elődöntő
- Ifjúsági D Latin Elődöntő
- Ifjúsági E Latin Középdöntő
- Ifjúsági D Latin Középdöntő
- Ifjúsági C Latin Elődöntő
- Ifjúsági E Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági C Latin Középdöntő
- Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
21:10 Eredményhirdetés
(Forrás: MTáSZ)