X. Ametiszt Kupa - forgatókönyv - Módosítva!!!
2014. november 22-én rendezik meg a X. Ametiszt Kupa klubközi táncversenyt Kaposmérőn, amelynek a forgatókönyve lentebb olvasható.
A forgatókönyv néhány helyen változott a csütörtökön kiadotthoz képest!
A verseny időpontja: 2014. november 22. 14 óra
A verseny helyszíne: Hunyadi János Általános Iskola - Kaposmérő, Hunyadi u. 9.
13:20 Helyszíni nevezés zárása az I. Blokk párosainak
14:00 I. Blokk
- Gyerek II. E Standard Elődöntő (12 pár, 2 kör)
- Junior I. E Junior II. C Standard Előtánc
- Ifjúsági-Felnőtt E Standard Előtánc
- Felnőtt D Standard Előtánc
- Junior II. C Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Standard DÖNTŐ
- Gyerek II- E Standard DÖNTŐ
- Felnőtt D Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági E standard DÖNTŐ
- Gyerek II. D Latin Előtánc
- Felnőtt E Standard DÖNTŐ
- Junior I.-II. D Latin Előtánc
- Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
- Junior I. D Latin DÖNTŐ
- Junior II. D Latin DÖNTŐ
16:20 Eredményhirdetés
16:20 Helyszíni nevezés zárása a II. Blokk résztvevőinek
16:45 II. Blokk
- Gyermek E Latin Elődöntő
- Junior I. - Ifjúsági E Latin Előtánc
- Gyerek II. - Junior I.-II. D - Junior I. C Standard Előtánc
- Gyerek E Latin DÖNTŐ
- Junior II. D Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági E Latin DÖNTŐ
- Gyerek II. - Junior I. D Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Latin Előtánc
- Junior I. C Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Latin DÖNTŐ
- Junior II. E Latin - Felnőtt D Latin Előtánc
- Ifjúsági D Standard Előtánc
- Junior I. C Latin Előtánc
- Junior II. E Latin DÖNTŐ
- Felnőtt D Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
- Junior I. C Latin DÖNTŐ
18:45 Eredményhirdetés
18:45 Helyszíni nevezés zárása a III. Blokk párosainak
19:30 III. Blokk
- Ifjúsági C Standard Előtánc
- Felnőtt C Standard Előtánc
- Felnőtt E Latin Előtánc
- Felnőtt B Standard Előtánc
- Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt E Latin DÖNTŐ
- Felnőtt B Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági D Latin Előtánc
- Ifjúsági C Latin Előtánc
- Felnőtt C Latin Előtánc
- Felnőtt B Latin Előtánc
- Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
- Felnőtt C Latin DÖNTŐ
- Felnőtt B Latin DÖNTŐ
21:00 Eredményhirdetés
(Forrás: MTáSZ)