VIII. Kner Kupa - C, B Tíztánc Országos Bajnokság - eredmények
2015. április 11-én rendezték meg Mezőtúron a VIII. Kner Kupa táncversenyt, amely otthont adott a C, B Tíztánc Országos bajnokságnak, klubközi versenyeknek és egy meghívásos latin versenynek is. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Tíztánc Országos bajnokság (6 induló):
1. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
2. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta
3. Börzöli Dávid, Hirt Szofi Kíra
4. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
5. Bárándi János, Demény Dóra
6. Péter Krisztián, Milus Alida
Felnőtt C Tíztánc Országos bajnokság (6):
1. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
2. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
3. Nyers Dominik, Fejes Mónika
4. Bartek János, Gajdos Mira
5. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
6. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
Ifjúsági B Tíztánc Országos bajnokság (4):
1. Szabó Noel Marcell, Bondár Dóra
2. Gedovics Balázs, Tóth Emília
3. Kiss Tamás Bence, Tóth Fruzsina Gabriella
4. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
Ifjúsági C Tíztánc Országos bajnokság (7):
1. Horváth Patrik, Pandur Katalin
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Gombai Levente, Czeglédi Laura Sára
4. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
5. Drahos Gergő, Juhász Blanka
6. Pandur Péter, Várkonyi Dóra
7. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Junior II. B Tíztánc Országos bajnokság (7):
1. Szabó Ádám, Dajka Csenge
2. Nagy Márk, Vörös Liza
3. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea
4. Biri Gábor, Nagy Fruzsina
5. Rischák Balázs, Gálfi Petr
6. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
7. Börcsök Balázs Róbert, Unger Fanni
Junior II. C Tíztánc Országos bajnokság (6):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Balikó Gergely, Csermák Klaudia Noémi
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Iványi Dávid Alex, Peták Magdolna
5. Bereznyai Martin, Juhász Jázmin
6. Keresztes Szabolcs, Cserni Enik
Junior I. C Tíztánc Országos bajnokság (4):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
3. Józsa Márk, Kovács Kíra
4. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Gyermek II. Tíztánc Országos bajnokság (1):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
Senior I. Open Tíztánc Országos bajnokság (2):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
2. Somogyi Péter, Hirháger Médea
Senior I. C Tíztánc Országos bajnokság (1):
1. Asztalos Zoltán dr., Kissné Szegedi Zsuzsanna
Senior II. Open Tíztánc Országos bajnokság (1):
1. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. C Tíztánc Országos bajnokság (1):
1. Veres Gábor / Zum Edit
Klubközi versenyek:
Felnőtt-Senior I. D Latin (16):
1. Tóth Zoltán, Spéder Evelin
2. Tóth Tamás, Kaló Tímea
3. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
4. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
5. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
6. Szekeres Péter, Végi Dóra
Felnőtt-Senior I. D Standard (9):
1. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
2. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
3. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
4. Fekete Márk, Tóth Boglárka
5. Szekeres Péter, Végi Dóra
6. Sisák Tamás, Licsicsányi Nikoletta
Felnőtt E Latin (16):
1. Kovács Lajos, Kovács Vivien
2. Márton Dávid, Dékány Anna
3. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
4. Debreczeni Zsolt, Dér Eszter Éva
5. Urbán Attila, Tihanyi Bettina
6. Németh Csaba, Csernák Alexandra
7. Berta Péter, Fábrik Zita
Felnőtt E Standard (15):
1. Tóth Zoltán, Spéder Evelin
2. Márton Dávid, Dékány Anna
3. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
4. Debreczeni Zsolt, Dér Eszter Éva
5. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
6. Dóka Balázs Tibor, Simon Júlia
Senior I. E Latin (3):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
3. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior I. E Standard (7):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
3. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
4. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
5. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
6. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
7. Láng István, Rónaszéki Éva
Ifjúsági D Latin (13):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
3. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
4. Holló Patrik, Holka Jázmin
5. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
6. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
7. Tóth-Markos Szabolcs, Benefi Nikolett
Ifjúsági D Standard (7):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
3. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
6. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
7. Fekete Márk, Tóth Boglárka
Ifjúsági E Latin (6):
1. Benkő Erik, Kállai Kamilla
2. Márton Dávid, Dékány Anna
3. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
4. Sándor Gergő Ottó, Farkas Réka
5. Nemes Márk, Kiss Dorka
6. Kovács Kristóf, Loch Jázmin
Ifjúsági E Standard (4):
1. Benkő Erik, Kállai Kamilla
2. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
3. Márton Dávid, Dékány Anna
4. Nemes Márk, Kiss Dorka
Junior II. D Latin (11):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Holló Patrik, Holka Jázmin
3. Vaczláv Csaba Bercel, Kiss Luca
4. Melich Krisztián, Petrás Kíra
5. Kolozsi Sandor, Pop Maria (Románia)
6. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior II. D Standard (8):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Melich Krisztián, Petrás Kíra
3. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
4. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
5. Kollár Szabolcs, Prágai Szimonetta
Junior II. E Latin (10):
1. Benkő Erik, Kállai Kamilla
2. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
3. Fekete Gábor, Fodor Viktória
4. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
5. Kalapács Bence, Mago Amarilisz
6. Urbán Dominik, Gubics Nikolett
7. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
Junior II. E Standard (10):
1. Benkő Erik, Kállai Kamilla
2. Urbán Dominik, Gubics Nikolett
3. Holló Patrik, Holka Jázmin
4. Flekács László, Csorba Viktória
5. Fekete Gábor, Fodor Viktória
6. Kalapács Bence, Mago Amarilisz
7. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
Junior I. D Latin (12):
1. Veliciu Bogdan, Kadar Debora (Románia)
2. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
3. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Vaczláv Csaba Bercel, Kiss Luca
5. Pusch Kevin, Albert Emma
6. Bokor Kevin, Frey Tímea
Junior I. D Standard (8):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Veliciu Bogdan, Kadar Debora (Románia)
3. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Kávási Lajos, Kőfalvi Andrea
5. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior I. E Latin (8):
1. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
2. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
4. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
5. Szabó László, Kovács Szabina
Junior I. E Standard (11):
1. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
2. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
4. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
5. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
6. Flekács László, Csorba Viktória
Gyerek II. D Latin (7):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
2. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
3. Pusch Kevin, Albert Emma
4. Papp Ádám István, Gál Dalma
5. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
6. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
7. Bokor Milán, Kiss Petra
Gyerek II. D Standard (3):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
Gyerek II. E Latin (8):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Ludchen Dániel, Révész Alicia
3. Szabó László, Kovács Szabina
4. Havas Márk, Karsza Panna
5. Tóth Alex, Gera Tímea
Gyerek II. E Standard (7):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Tóth Alex, Gera Tímea
3. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
4. Bokor Milán, Kiss Petra
5. Ludchen Dániel, Révész Alicia
6. Petrás Bene, Kondacs Jázmin Bíborka
7. Szabó László, Kovács Szabina
Meghívásos Latin verseny (9):
1. Tóth Bence Ákos, Karcagi Laura
2. Király Márk, Lissák Laura
3. Márki Norbert, Balogh Nikolett Evelin
4. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
5. Oroszlán Krisztián, Kovács Klára Nikoletta
6. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
(Forrás: xek.hu)