V. Mecsek Kupa - eredmények
2013. június 1-jén rendezték meg az V. Mecsek Kupát Pécsen. A klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3):
1. Szuper Gábor, Somogyi Mercedesz
2. Ignácz Róbert, Maxmilian Bernadett
3. Bali József, Matis Bettina
Felnőtt B Standard (4):
1. Buséter Gábor, Bodnár Emese
2. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia
3. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
4. Déry Alex, Szilágyi Viktória
Felnőtt C Latin (10):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2. Csókási Zsolt, Barka Fanni
3. Guzsvány Tamás, Solti Zsófia
4. Szendrődi József, Pestality Bianka
5. Szőke János, Drahos Fanni
6. Török Dániel, Táskai Bettina
Felnőtt C Standard (4):
1. Panka Dániel, Panka Dorottya
2. Müller Gyula, Boros Ágnes
3. Kiss Csanád, Juhász Vivien
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
Felnőtt D Latin (9):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Weinert Zsolt, Kőszegi Léda Anna
3. Bartek János, Gajdos Míra
4. Czopf Márton, Nagy Alexandra
5. Fauszt Bálint, Ludwig Mirella
6. Panka Dániel, Panka Dorottya
Felnőtt D Standard (3):
1. Halász Barna, Weidinger Ágnes
2. Keresztes László, Bartha Lilla
3. Gál András, Krahling Tünde
Ifjúsági B Latin (2):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
Ifjúsági C Latin (7):
1. Gazdik Dávid, Schindler Evelin
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Háner Dávid, Lakatos Tamara
4. Józsa Máté, Szabó Barbara
5. Kaszás Levente, Regán Liliána
6. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
7. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági C Standard (8):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Mihályi Dávid, Hang Fatime
4. Kaszás Levente, Regán Liliána
5. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
Ifjúsági D Latin (12):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Szabó Patrik, Horváth Violetta
5. Márton Márk, Fischer Anni
6. Wirth Bence, Gorosics Csenge
7. Orsós Tamás, Kecskés Petra
Ifjúsági D Standard (7):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Wirth Bence, Gorosics Csenge
3. Horvát Patrik, Pandur Katalin
4. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
5. Márton Márk, Fischer Anni
6. Pánczél Róbert, Fekete Panna
7. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
Ifjúsági E Latin (3):
1. Varga Miklós, Lévai Luca
2. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
3. Bartalos Márió, Schneider Anna
Junior II. D Latin (12):
1. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
2. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
3. Szabó Ákos, Jakab Tünde
4. Veriga Deniel, Nagy Norina
5. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
6. Berta Dominik, Bántó Bernadett
7. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
Junior II. D Standard (9):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
3. Szabó Ákos, Jakab Tünde
4. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
5. Berta Dominik, Bántó Bernadett
6. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
Junior I. D Latin (4):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Czeto Marco, Klepancová Kristína (Szlovákia)
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. D Standard (4):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Czeto Marco, Klepancová Kristína (Szlovákia)
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Gyerek II. D Latin (3):
1. Sziklai Gábor, Stercz Míra
2. Józsa Márk, Szép Hanna
3. Pusch Kevin, Harmati Lorina
Gyerek II. D Standard (2):
1. Sziklai Gábor, Stercz Míra
2. Józsa Márk, Szép Hanna
(Forrás: xek.hu)