Nyugat-magyarországi Területi bajnokság 2014 - eredmények
2014. február 22-én rendezték meg a Nyugat-magyarországi Területi bajnokságot Szekszárdon. Több kategóriában is szép számú mezőny gyűlt össze, néhány A osztályos páros is résztvett a versenyen. A verseny döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (1):
1. Farkas Ádám, Laskovics Petra
Felnőtt A Standard (1):
1. Pomaházi Tamás.Várnai Zsófia
Felnőtt B Latin (4):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Szalai Máté, Nagy Júlia
3. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
4. Kaszás Levente, Regán Liliána
Felnőtt B Standard (4):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Panka Dániel, Panka Dorottya
3. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
4. Kaszás Levente, Regán Liliána
Felnőtt C Latin (10):
1. Csókás Zsolt, Barka Fanni
2. Witzl Dániel, Tóth Vivien
3. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
4. Guzsvány Tamás, Solti Zsófia
5. Török Dániel Viktor, Popovics Fanni
6. Gróf András, Táskai Bettina
Felnőtt C Standard (9):
1. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
4. Kiss Csanád, Juhász Vivien
5. Gróf András, Táskai Bettina
6. Mikula Gábor, Kiss Virág
Felnőtt D Latin (11):
1. Bartek János, Gajdos Míra
2. Czopf Márton, Nagy Alexandra
3. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Faragó Sándor, Győző Adrienn
6. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
Felnőtt D Standard (2):
1. Kollár Bence, Királyi Noémi
2. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
Felnőtt E Latin (5):
1. Révész Ádám, Török Rebeka
2. Horváth Márk, Kis Varga Brigitta
3. Müller Norbert, Grósz Anett
4. Molnár Gábor, Ungor Dominika
5. Kovács András, Kajos Luca
Felnőtt E Standard (3):
1. Horváth Márk, Kis Varga Brigitta
2. Kovács András, Kajos Luca
3. Révész Ádám, Török Rebeka
Senior E Standard (1):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
Ifjúsági A Standard (1):
1. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
Ifjúsági B Latin (4):
1. Nagy Máté, Szőke Vivien
2. Kiss Olivér, Laskovics Réka
3. Letenyei Levente, Artner Petra
4. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Ifjúsági B Standard (3):
1. Kiss Olivér, Laskovics Réka
2. Letenyei Levente, Artner Petra
3. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Ifjúsági C Latin (2):
1. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
2. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági C Standard (5):
1. Nagy Máté, Szőke Vivien
2. Wirth Bence, Gorosics Csenge
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Mózer Adrián, Szalai Anna
5. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági D Latin (15):
1. Horvát Patrik, Pandur Katalin
2. Szabó Ákos, Skrut Britney
3. Mózer Adrián, Szalai Anna
4. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
5. Wirth Bence, Gorosics Csenge
6. Szabó Patrik, Horváth Violetta
Ifjúsági D Standard (7):
1. Szabó Ákos, Skrut Britney
2. Horvát Patrik, Pandur Katalin
3. Sziklai Richárd, Keller Petra
4. Kamu Szabolcs, Szabó Szonja
5. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
6. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
7. Varga Miklós, Lévai Luca
Ifjúsági E Standard (9):
1. Szigethy Norbert, Simon Judit
2. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
3. Magyar Sándor, Szegő Eszter
4. Erdész KrisztiánRoland, Páble Nóra
5. Deresi Mátyás, László Barbara
6. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
Junior II. B Latin (1):
1. Szabó Ádám, Kovács Eszter
Junior II. B Standard (1):
1. Szabó Ádám, Kovács Eszter
Junior II. C Latin (2):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
2. Pandur Péter, Keller Odett
Junior II. C Standard (2):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
2. Pandur Péter, Keller Odett
Junior II. D Latin (3):
1. Al-Hakim Kerim, Unger Fanni
2. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
3. Czippán Árpád, Szabó Kata Fanni
Junior II. D Standard (3):
1. Al-Hakim Kerim, Unger Fanni
2. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
3. Gáspár György, Müller Petra
Junior II. E Latin (11):
1. Rákóczy Zsombor, Kovács Nóra
2. Bene László, Förster Fruzsina
3. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
4. Peresztegi Patrik, Mészáros Dorottya
5. Németh Kristóf, Beck Zsófia
6. Frank Bálint, Telegdy Blanka
7. Huber Péter, Szántó Dominika
Junior II. E Standard (5):
1. Rákóczy Zsombor, Kovács Nóra
2. Frank Bálint, Telegdy Blanka
3. Márton Viktor András, Sebesi Daniella
4. Németh Kristóf, Beck Zsófia
5. Ferencz Attila Levente, Ködmön Liliána Paula
Junior I. C Latin (1):
1. Szabó Robin László, Hottó Lili
Junior I. C Standard (1):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
Junior I. D Latin (5):
1. Sziklai Gábor, Stercz Míra
2. Szűcs Dávid, Nyers Laura
3. Nyers Adrián, Katona Rozina
4. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
5. Werner Viktor, Godó Anna
Junior I. D Standard (4):
1. Szűcs Dávid, Nyers Laura
2. Sziklai Gábor, Stercz Míra
3. Nyers Adrián, Katona Rozina
4. Szabó Robin László, Hottó Lili
Junior I. E Latin (5):
1. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
2. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
3. Simon Soma Csaba, Horváth Dzsenifer
4. Kántor Zsombor, Gelencsér Dalma
5. Jahni Bálint, Kiss Noémi
Junior I. E Standard (2):
1. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
2. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
Gyerek II. C Latin (1):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
Gyerek II. C Standard (1):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
Gyerek II. D Latin (1):
1. Pusch Kevin, Harmati Lorina
Gyerek II. D Standard (1):
1. Pusch Kevin, Harmati Lorina
Gyerek II. E Latin (4):
1. Barkaszi Bálint, Bálványos Fanni
2. Tóth Martin, Johansson Alma
3. Kárner Máté, Hirt Aliza
4. Fekete András, Baráti Ditta
(Forrás: MTáSZ)