III. Fonyód Kupa - eredmények
2017. június 11-én rendezték meg Fonyódon a III. Fonyód Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 33 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt C Latin (11 induló):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Poór István, Király Berndadett
3. Márton Péter, Viczina Kincső
4. Kecskeméti András, Bartók Tímea
5. Peresztegi Patrik Csaba, Szeőke Ágota
6. Szinvai Levente, Qinan Lulah
Felnőtt C Standard (4):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Márton Péter, Viczina Kincső
3. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
4. Bölöni Barna, Erdős Lilla
Felnőtt D Latin (12):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Lengyel Balázs, Koós Enikő
3. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
4. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
5. Kovács Kristóf, Mezőfi Alexandra
6. Kovács Balázs, Oláh Petra Orsolya
Felnőtt D Standard (4):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Deresi Vajk István, Lehőcz Nikolett Petra
3. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
4. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
Felnőtt E Latin (15):
1. Gödri Csaba Zsolt, Ferenczi-Bognár Annamária
2. Gondos Péter, Vad Enikő
3. Czinege Zsolt, Németh Vivien
4. Wolf Dániel, Fődi Kitti
5. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
6. Buda Levente, Berner Léna
Felnőtt E Standard (12):
1. Wolf Dániel, Fődi Kitti
2. Gondos Péter, Vad Enikő
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Janovics Róbert, Babka Beáta
5. Buda Levente, Berner Léna
6. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
Senior I. D Latin (4):
1. Kónya Péter, Szabó Georgina
2. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
3. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
4. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
Senior II-III. D Latin (3):
1. Kónya Péter, Szabó Georgina
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Senior II-III. D Standard (2):
1. Kónya Péter, Szabó Georgina
2. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior I-III E Latin (3):
1. Németh Gábor, Zöldvári Klaudia
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Talabér György, Talabér Györgyné
Senior I-III. E Standard (3):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
3. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Ifjúsági C Latin (6):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Peresztegi Patrik Csaba, Szeőke Ágota
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
5. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
6. Györe Róbert, Takács Babett Fanni
Ifjúsági C Standard (4):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
3. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
4. Varga Nándor, Szántó Luca
Ifjúsági D Latin (11):
1. Berkes Csanád, Ferstek Nóra
2. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
3. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
4. Bodorkós Marcell, Tóth Evelin
5. Kocsmár Martin, Bangó Réka
6. Szabó Bence, Keresztes Petra
Ifjúsági D Standard (4):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Bársony Csongor, Oláh Emese
3. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Müller Balázs, Jáger Laura
Ifjúsági E Latin (21):
1. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
2. Bedi Dominik József, Illés Hanna
3. Farkas Péter, Nagy Szonja
4. Maróthy Róbert Dániel, Horváth Jázmin
5. Győrfi Erik, Navreczki Fanni
6. Varga Kristóf, Aszalos Andrea
7. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Ifjúsági E Standard (15):
1. Maróthy Róbert Dániel, Horváth Jázmin
2. Bodovics Máté László, Orsai Milla
3. Győrfi Erik, Navreczki Fanni
4. Borota David Eduard, Hiba Daniella
5. Kocsmár Martin, Bangó Réka
6. Scheffer Bence, Őrsi Csenge
Junior II. C Latin (6):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
4. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
5. Varga Nándor, Szántó Luca
6. Pozsonyi Márkó István, Molnár Kitti
Junior II. C Standard (5):
1. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
5. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
Junior II. D Latin (22):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Major Jácint, Papacsek Flóra
3. Berkes Csanád, Ferstek Nóra
4. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
5. Horváth Ádám, Leposa Dóra
6. Veres Dzsúlió, Huber Petra Ildikó
Junior II. D Standard (11):
1. Bársony Csongor, Oláh Emese
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Fodor Bence, Fodor Luca
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. E Latin (19):
1. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
2. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
3. Bedi Dominik József, Illés Hanna
4. Kovács Brúnó, Juhász Jázmin
5. Jankovics Attila, Sándor Panna
6. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
Junior II. E Standard (10):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Scheffer Bence, Őrsi Csenge
3. Papp Gergely, Horváth Liza
4. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
5. Szabó Armand Gábor, Denk Lili Edua
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Junior I. C Latin (2):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Házas Ádám, Paluska Emese
Junior I. D Latin (14):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
4. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
5. Fodor Bence, Fodor Luca
6. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior I. D Standard (9):
1. Fodor Bence, Fodor Luca
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
6. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Junior I. E Latin (20):
1. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
2. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
3. Kovács Brúnó, Juhász Jázmin
4. Vizli Bálint, Vizli Fanni
5. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
6. Fehér Dominik, Fehér Violett
7. Látrányi Balázs, Petter Alexa
Junior I. E Standard (9):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
3. Gerhát Domonkos, Kiss Eliza
4. Tabakov Dominik, Bencze Virág
5. Fehér Dominik, Fehér Violett
6. Jakab Barnabás, Paál Viktória Anna
Gyerek II. D Latin (6):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
4. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
5. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
6. Tóth Máté Gábor, Fábián Rebeka
Gyerek II. D Standard (3):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
3. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
Gyerek II. E Latin (19):
1. Péntek Ádám, Máté Zsóka
2. Látrányi Balázs, Petter Alexa
3. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
4. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
5. Szegfű Balázs, Német Ena
6. Froner Dominik, Őss Nikolett
Gyerek II. E Standard (7):
1. Faludi Bálint, Paksa Luca
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
3. Jakab Barnabás, Paál Viktória Anna
4. Péntek Ádám, Máté Zsóka
5. Póli Kristóf, Szabó Laura
6. Gebhardt Bence Erik, Bíró Dorotea
7. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Gyerek I. E Latin (4):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
2. Szegfű Balázs, Német Ena
3. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
4. Fajt-Ujj Szeverin, Németh Gréta
(Forrás: MTáSZ)