III. Eraklin Kupa - eredmények
2012. október 20-án rendezte meg az Eraklin TSE Nagykanizsán a III. Eraklin Kupa táncversenyt, amelyen az ifjúsági korosztályokban országos bajnokokat is avattak. Az országos bajnokságok valamint a klubközi versenyek döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Ifjúsági B Latin (10 induló):
1. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura
2. Bóka Dániel, Szalai Nikoletta
3. Farkas Róbert, Bálint Zsuzsanna
4. Tőke Péter Márk, Horváth Tímea
5. Fóra Kamilló Dominik, Sipos Viktória
6. Vörös István Bence, Pintér Viktória
Ifjúsági C Latin (27):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
3. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
4. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
5. Németh Endre, Elekes Helga
6. Gazdik Dávid, Schindler Evelin
Ifjúsági C Standard (15):
1. Szabó Hornos Norbert, Horváth Eszter
2. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
3. Cibulka Alex, Hajdú Andrea
4. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
5. Dulai György, Sólyom Fanni
6. Balajti Péter, Putnóczki Zsanett
Ifjúsági D Latin (33):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Auvalszki András, Fejes Mónika
4. Jaksa László, Koch Pálma
5. Háner Dávid, Lakatos Tamara
6. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
Ifjúsági D Standard (23):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Auvalszki András, Fejes Mónika
3. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
4. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
5. Nagy Dávid, Németh Nikolett
6. Horváth Kolos Zoltán, Nagy Evelin
7. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Klubközi versenyek:
Felnőtt C Latin (5):
1. Bali József, Matis Bettina
2. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
3. Ramasz László, Kánai Anett
4. Lóczi Gergely, Koncz Lili
5. Kecskeméti András, Bukta Borbála
Felnőtt C Standard (7):
1. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
2. Németh Adrián, Tárnok Imola
3. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
4. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
5. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
6. Panka Dániel, Panka Dorottya
7. Felméri István, Vajai Rita
Felnőtt D Latin (4):
1. Sinkó Máté, Rigó Adél
2. Küzmics József, Borsits Andrea
3. Petravich Márk, Horváth Gyöngyi
4. Béki Norbert, Vásárhelyi Krisztina
Junior II. C Latin (5):
1. Kövesdi Martin, Tarczi Alexandra Katalin
2. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
3. Molnár Tibor, Rácz Dorina
4. Farkas Alex, Takács Mercédesz
5. Szuhai Botond, Soós Kitti
Junior II. C Standard (5):
1. Molnár Tibor, Rácz Dorina
2. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
3. Szuhai Botond, Soós Kitti
4. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
5. Pungor Bendegúz, Győrvári Flóra Johanna
Junior II. D Latin (7):
1. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
2. Pungor Bendegúz, Győrvári Flóra Johanna
3. Berta Dominik, Bántó Bernadett
4. Böröcz Tamás, Bartonicsek Kíra
5. Medics Rómeó, Kovács Kinga Virág
6. Kovács Levente, Józsa Janka
7. Kővári Dominik, Tancsics Patricia
Junior II. D Standard (4):
1. Kővári Dominik, Tancsics Patricia
2. Medics Rómeó, Kovács Kinga Virág
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Berta Dominik, Bántó Bernadett
Junior I. C Latin (5):
1. Scháb István, Dózsa Dorottya
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Farkas Ronald, Mráz Jázmin
4. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
5. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma Krisztina
Junior I. C Standard (4):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramona
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Krizsán Dominik, Prohászka Fruzsina
4. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma Krisztina
Junior I. D Latin (11):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramona
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Balikó Gergely, Papp Emese
4. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
5. Bognár Balázs, Háklár Adél
6. Horváth Miklós, Göller Kitti
Junior I. D Standard (9):
1. Balikó Gergely, Papp Emese
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Nyers Dominik, Balogh Dominika
4. Bognár Balázs, Háklár Adél
5. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
6. Gampel Domonkos, Keresztes Kíra
Gyerek I-II. D Latin (4):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Krizsán Dominik, Prohászka Fruzsina
3. Bánáti Marcell, Godó Anna
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Gyerek I-II. D Standard (3):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Bánáti Marcell, Godó Anna
3. Nyers Adrián, Katona Rozina
(Forrás: xek.hu)