Hungarian Open 2018 - eredmények
2018. október 14-én rendezték meg Budapesten a Hungarian Open klubközi táncversenyt, amelyen 37 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (4 induló):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Keresztes László, Bartha Lilla
4. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
Felnőtt B Latin (11):
1. Flekács László, Rákosi Zsófia
2. Kézsmárki János, Juhász Kitti
3. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
4. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
5. Németh Zsolt, Babay Viktória
6. Karkus Kevin, Auer Csenge Daniella
Felnőtt B Standard (2):
1. Kovács Győző, Bertalan Réka
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
Felnőtt C Latin (14):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
3. Burcsa Balázs, Szalay Petra
4. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
5. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
6. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
Felnőtt-Senior I. C Standard (7):
1. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
2. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
4. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
5. Sisák Tamás, Óvári Kinga
6. Horváth András, Lucsánszky Ágnes
7. Vargha Máté, Kiss Nikolett
Felnőtt D Latin (13):
1. Geleta Alex Dávid, Szikszai Szonja
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
4. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
5. Schulcz Gergö István, Besenyei Lilla (Szlovákia)
6. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
7. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
Felnőtt D Standard (5):
1. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
2. Koszta Marcell, Radnai Nóra
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
5. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
Felnőtt E Latin (6):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Pákozdy Ádám, Ferenczi-Bognár Annamária
3. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
4. Fodor Ádám, Nagy Noémi
5. Szmolka Tamás, Kiss Bernadett
6. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
Felnőtt E Standard (3):
1. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
2. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
3. Macher Ákos Dr., Marjanek Katalin dr.
Senior I. C Latin (4):
1. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
2. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
3. Oszlánszki László, Tasi Kamilla
4. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I. D Latin (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. E Latin (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Göcz István, Sonn Valéria
Senior II. D Standard (3):
1. Bősze László, Halák Éva Gizella
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior III. Open Standard (3):
1. Bánfi Antal, Bellágh Mária
2. Králik János, Králik Jánosné
3. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior III. E Standard (6):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Macher Ákos Dr., Marjanek Katalin dr.
3. Göcz István, Sonn Valéria
4. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
5. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
6. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági B Latin (7):
1. Flekács László, Rákosi Zsófia
2. Maczkó Márk Miklós, Csorba Viktória
3. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
5. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
6. Kővágó Dávid, Kertész Laura
7. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
Ifjúsági B Standard (2):
1. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
Ifjúsági C Latin (12):
1. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
2. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
5. Horváth András Máté, Ujcz-Méri Sára
6. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Ifjúsági C Standard (3):
1. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
Ifjúsági D Latin (7):
1. Molnár Ákos, Kiss Petra
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
4. Schulcz Gergö István, Besenyei Lilla (Szlovákia)
5. Pala Martin, Gáspár Gréta
6. Bakos Máté, Bazsó Anna Orsolya
7. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
Ifjúsági D Standard (4):
1. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
2. Fódi Norbert, Stoye Vivien
3. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
4. Molnár Ákos, Kiss Petra
Ifjúsági E Latin (3):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Futó Flórián, Polák Panna
3. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
Junior II. B Latin (4):
1. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
2. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. B Standard (3):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. C Latin (14):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Horváth András Máté, Ujcz-Méri Sára
3. Richard Bottner, Sofia Rognean (Románia)
4. Ács Máté, Molnár Petra
5. Fedelin Márk, Kaáli Anna
6. Havas Márk, Juhász Jázmin
Junior II. C Standard (8):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Richard Bottner, Sofia Rognean (Románia)
4. Fedelin Márk, Kaáli Anna
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Junior II. D Latin (8):
1. Mateo Vasiloni, Alexia Ardelean (Románia)
2. Molnár Ákos, Kiss Petra
3. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
4. Pala Martin, Gáspár Gréta
5. Fabio Vasiloni, Delia Caraiman (Románia)
Junior II. D Standard (10):
1. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
2. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
3. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandriya (Ukrajna)
4. Fabio Vasiloni, Delia Caraiman (Románia)
5. Mateo Vasiloni, Alexia Ardelean (Románia)
6. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
Junior II. E Latin (7):
1. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
2. Futó Flórián, Polák Panna
3. Fabio Vasiloni, Delia Caraiman (Románia)
4. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
5. Kormos Kristóf Tamás, Imre Dóra
6. Balázs Bálint, Nagy Norina
7. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
Junior II. E Standard (5):
1. Fabio Vasiloni, Delia Caraiman (Románia)
2. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
3. Gyulavári Bálint, Tasi Nóra Nádja
4. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
5. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
Junior I. D Latin (6):
1. Mateo Vasiloni, Alexia Ardelean (Románia)
2. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
4. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
5. Oltai Dániel László, Srej Lara
6. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
Junior I. D Standard (3):
1-2. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
1-2. Mateo Vasiloni, Alexia Ardelean (Románia)
3. Balázs Bálint, Nagy Norina
Junior I. E Latin (5):
1. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
2. Fejes Botond, Movik Imola
3. Kormos Kristóf Tamás, Imre Dóra
4. Szabó Zsombor, Széles-Hlagyvik Jázmin
5. Balázs Bálint, Nagy Norina
Junior I. E Standard (3):
1. Gyulavári Bálint, Tasi Nóra Nádja
2. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
3. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
Gyerek II. D Latin (4):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
3. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
4. Nikola Novcic, Silvia Szabo (Románia)
Gyerek I-II. E Latin (3):
1. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
2. Nikola Novcic, Silvia Szabo (Románia)
3. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Gyerek I-II. E Standard (3):
1. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
2. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
(Forrás: MTáSZ)