Balaton Summer 2021 - eredmények, 1. nap
2021. augusztus 14-én rendezték meg Marcaliban a Balaton Summer klubközi táncverseny első versenynapját, amelyen harminckét kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Németh Gábor, Jócsik Bernadett
2. Varga Kristóf, Molnár Virág
3. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
4. Duró Dominik, Sebők Mercédesz
Felnőtt C Latin (10):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Czéh Barnabás, Wei Chen Yao
3. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
4. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
5. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
6. Nagy Péter, Kása Dóra Ágota
7. Skornyák Dániel, Dömök Daniella Veronika
Felnőtt C Standard (4):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
2. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
3. Müller Balázs, Jáger Laura
4. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
Felnőtt D Latin (11):
1. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
2. Bedi Dominik József, Illés Hanna
3. Juhász Gergely, Litkei Dorottya
4. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
5. Pákozdy Ádám, Marozsán Veronika Zsófia
6. Szomi Tamás, Birkás Emese
Felnőtt D Standard (7):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Koroknai Roland, Batyi Enikő
3. Szabó Zsolt, Hrusková Aranka
4. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
5. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
6. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
Felnőtt E Latin (7):
1. Kaszás Gergely, Béky Zsófia
2. Faragó Bence, Bodnár Eszter
3. Van Assche Tamás, Germán Nikolett
4. Regős Ádám Tamás, Horváth Fruzsina Anna
5. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
6. Szabó Zsolt, Hrusková Aranka
7. Németh Áron, Némethné Vörös Edina
Felnőtt E Standard (4):
1. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
2. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
3. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
4. Regős Ádám Tamás, Horváth Fruzsina Anna
Senior I. D Standard (2):
1. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
2. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Senior I. E Standard (2):
1. Molnár József, Molnárné Sárosi Anikó
2. Németh Áron, Némethné Vörös Edina
Senior III. E Latin (2):
1. Tóth Béla, Tóth Béláné
2. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Ifjúsági B Latin (2):
1. Látrányi Balázs, Mihók Milla
2. Duró Dominik, Sebők Mercédesz
Ifjúsági C Latin (4):
1. Czéh Barnabás, Wei Chen Yao
2. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
3. Marton László, Gál Viktória
4. Simon Dávid, Eke Flóra
Ifjúsági C Standard (4):
1. Müller Balázs, Jáger Laura
2. Marton László, Gál Viktória
3. Czéh Barnabás, Wei Chen Yao
4. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
Ifjúsági D Latin (11):
1. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
2. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
3. Furák Levente, Furák Szófia Flóra
4. Koroknai Roland, Batyi Enikő
5. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
6. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
7. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Ifjúsági D Standard (7):
1. Csepregi Gergő, Petter Alexa
2. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
3. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
4. Koroknai Roland, Batyi Enikő
5. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
6. Gombos Dávid, Gombos Kata
7. Horváth Gábor, Ropoli Rebeka Apollónia
Ifjúsági E Latin (3):
1. Faragó Bence, Bodnár Eszter
2. Kaszab Antónió, Laskói Réka
3. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
Ifjúsági E Standard (3):
1. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
2. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
3. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
Junior II. B Latin (2):
1. Látrányi Balázs, Mihók Milla
2. Gali Gergő, Slobodová Nicol
Junior II. C Latin (4):
1. Marton László, Gál Viktória
2. Simon Dávid, Eke Flóra
3. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
4. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
Junior II. C Standard (2):
1. Marton László, Gál Viktória
2. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
Junior II. D Latin (10):
1. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
2. Srej Áron, Badak Emese
3. Furák Levente, Furák Szófia Flóra
4. Benke Barnabás László, Kirchknopf Lola
5. Bocsor Levente, Dienes Borbála
6. Borsos Ádám, Tóth-Lengyel Dalma
7. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Junior II. D Standard (3):
1. Gombos Dávid, Gombos Kata
2. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
3. Horváth Gábor, Ropoli Rebeka Apollónia
Junior II. E Latin (4):
1. Nagy Bence, Boros Lilla Csenge
2. Soltész-Bácskai Levente, Németh Lora
3. Kaszab Antónió, Laskói Réka
4. Cser Mátyás József, Langstadler Lana
Junior II. E Standard (3):
1. Soltész-Bácskai Levente, Németh Lora
2. Furák Levente, Furák Szófia Flóra
3. Borsos Ádám, Tóth-Lengyel Dalma
Junior I. C Latin (2):
1. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
2. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
Junior I. D Latin (7):
1. Srej Áron, Badak Emese
2. Bocsor Levente, Dienes Borbála
3. Borsos Ádám, Tóth-Lengyel Dalma
4. Benke Barnabás László, Kirchknopf Lola
5. Kovács Barna, Balassa Borostyán
6. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
7. Gargya Dorián, Eredits Luca
Junior I. D Standard (3):
1. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
2. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
3. Gargya Dorián, Eredits Luca
Junior I. E Latin (7):
1. Egri Kadosa, Kocsis Karola
2. Nagy Bence, Boros Lilla Csenge
3. Soltész-Bácskai Levente, Németh Lora
4. Horváth Olivér, Monostori Luca
5. Cser Mátyás József, Langstadler Lana
6. Dinnyés Ákos, Molnár Annabell
7. Takács Dávid, Antal Viktória
Junior I. E Standard (6):
1. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
2. Benke Barnabás László, Kirchknopf Lola
3. Kovács Barna, Balassa Borostyán
4. Soltész-Bácskai Levente, Németh Lora
5. Horváth Olivér, Monostori Luca
6. Borsos Ádám, Tóth-Lengyel Dalma
Gyerek II. E Latin (13):
1. Horváth Olivér, Monostori Luca
2. Polányi Koppány Balázs, Polgár Sára Lili
3. Takács Benedek, Nagy Jázmin
4. Szántó Ádám, Nyári Tifani
5. Házas Gergő, Domokos Lilla
6. Takács Dávid, Antal Viktória
7. Dinka Botond, Fülöp Diána Hanna
Gyerek II. E Standard (8):
1. Kovács Barna, Balassa Borostyán
2. Koroknai Axel Péter, Tóth Kinga
3. Szántó Ádám, Nyári Tifani
4. Takács Benedek, Nagy Jázmin
5. Polányi Koppány Balázs, Polgár Sára Lili
Gyerek I. E Latin (2):
1. Molnár Dávid, Fehér Zora
2. Fodor Levente, Vékási Veca
(Forrás: MTáSZ)